• "Jeśli nie ma Cię w Internecie, to znaczy że nie istniejesz" znasz to?


  Oto powód dlaczego Twoja firma powinna mieć własna stronę internetową. Strona internetowa to Twój najlepszy sprzedawca, pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Może być w kilkuset miejscach jednocześnie, jest zawsze tam gdzie w danej chwili ma być. Wiec może warto ją dobrze ubrać? W końcu Cię reprezentuję.
 • Logo to nie tylko napis czy obrazek, to dopiero początek


  Więc niech ten początek będzie jak najlepszy. Do idei Logo bardzo dobrze pasuje cytat Alberta Einsteina "Wszystko należy upraszczać na ile można, ale nie bardziej" Logo powinno być proste do zapamiętania ale nie prostackie. Wyróżnij się z tłumi mizeroty i bylejakości.
 • Wizytówka może jest mała, ale działać może wielkie rzeczy


  To jeden z najmniejszych nośników reklamy która jednocześnie może stać się ozdobą portfela. Oczywiście jeśli nie przypomina kolejnych dziesiątek wizytówek które mamy już w swojej kolekcji. Kolejne 45cm kwadratowych upaćkanych byle jaką grafiką.
 • Bajkowa postać


  Portret wektorowy polega na przekształceniu zdjęcia w taki sposób że osoba ze zdjęcia wygląda jak postać rysunkowa niczym z bajki, zastosowanie techniki wektorowej sprawia że można taki portret wydrukować w dowolnym rozmiarze bez straty jakości. Jest to niezwykły prezent dla bliskiej osoby

Copyright 2013 © Jarosław Janik all rights reserved